Skip to content

O nas

Firma Kimo została założona w 1979 roku we Francji. Ponad 30 lat doświadczenia pozwoliło jej na zostanie liderem branży, który – podnosząc poziom swoich produktów – nieustannie wyznacza standardy. Aparaturę pomiarową tej marki cechuje najwyższa jakość oraz niespotykana dotąd precyzja, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywana w szpitalach, muzeach czy rozmaitych placówkach edukacyjnych.

Przenośny manometr cieczowy? Proszę bardzo.

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. manometry cieczowe pionowe i skośne, przetworniki tlenku węgla, przepływu powietrza, temperatury oraz wilgotności, rurki impulsywne, a także skrzydełka pomiarowe zarówno w wersjach stacjonarnych, jak i przenośnych. Proponowane produkty wykorzystuje się w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, grzewczej, chłodniczej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej i nie tylko.

ctv210-c
h100
KX

Rurka pitota czy może higrostat? Zadzwoń do nas, a pomożemy!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej oferty, jak również z aktualnymi promocjami. Jesteśmy przekonani, że dostępne wyroby spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, nasi doświadczeni doradcy z chęcią rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą w podjęciu właściwej decyzji. Zapraszamy.